zdeněk král
klavírista a hudební skladatel   

English    
zdeněk král

facebook youtube

Chci dostávat aktuální informace:

  

   biografie  /  hudba  /  knihy       zdeněk král        kalendář  /  projekty  /  video  /  kontakt      
novinky
Pisně s příběhem (15. 02. 2017)
Na stránkách www.pisnespribehem.cz můžete hlasovat pro seskupení Inspektor Kluzó, pro postup na festival Michala Horáčka. Poslechnout ukázky si můžete zde na stránkách v sekci Hudba - Ukázky mp3. Vendula Příhodová zpěv, Tomáš Matonoha kytara, Zdeněk Král klavír, Ondřej Veselý bicí.
CD ...YOU (20. 12. 2016)
Minulý týden vyšlo, v pořadí čtvrté klavírní album Zdeňka Krále s názvem YOU. Poslechnout ukázky a objednat cd si můžete na těchto stránkách kliknutím na obrázek alba níže. Pokud dáváte přednost elektronické verzi, klikněte na nadpis tohoto příspěvku (CD ...YOU), který vás přesměruje do Google Play.
NOVÉ ALBUM! (18. 10. 2016)
V současné době Zdeněk Král připravuje nové klavírní album s pracovním názvem You. Album by mělo vyjít do konce roku 2016.
Nové CD (13. 12. 2015)
V červnu 2015 napsal Zdeněk Král dvanáct sólových klavírních skladeb a v listopadu je nahrál na klavíru Steinway & Sons. V prosinci proběhl křest alba. Je to padesáté páté album hudby, na kterém Zdeněk Král spolupracovat, nebo ji sám vytvářel. Ukázky si můžete poslechnout v sekci Hubda - Ukázky mp3.
Hýbánky (24. 05. 2013)
Od září 2013 můžete na obrazovkách kanálu :D sledovat se svými dětmi hudebně-pohybový pořad Hýbánky na námět Zdeňka Krále a Svatavy Šenkové. V pořadu účinkují Kristýna Štarhová a Zdeněk Král. Natáčení prvních dílů proběhne o prázdninách.
Nůž na ticho (08. 01. 2013)
POZOR! Koncert Nůž na ticho, 14.3. v Divadle šansonu je zrušen. Divadlo bohužel dostalo z prostor výpověď a ruší veškerý program. Moc se omlouváme.
CD a Mp3 (11. 09. 2012)
Vzhledem k vyprodání většiny CD již přecházím výhradně na prodej Mp3 (kromě koncertů, kde je ještě možné sehnat poslední cd). K prodeji jsou pouze celá alba (čili ne jednotlivé písně a skladby) a cena všech alb, poslaných internetem je jednotná: 99,- Kč. Pro objednání Mp3 stačí poslat e-mail na info@zdenek-kral.cz s požadavkem a na účet 1143730267/0100 poslat částku, odpovídající množství alb. Jakmile bude částka připsána na účet (nezapomeňte do zprávy pro příjemce vepsat své jméno, aby se spojila částka s vaším požadavkem v emailu), bude vám hudba poslána přes Úschovnu ve formátu mp3. Hudbu si pak jednoduše stáhnete do počítače, iPodu, iPadu či telefonu...Vyjímečně lze částku poslat složenkou. Adresu pošlu na vyžádání. Vím, že někdo stále dává přednost CD, ale bohužel doba pokročila. Ovšem např. nové album s Andreou Buršovou bude k dostání i jako CD, v distribuci Indies a na koncertech. Těším se na vaše objednávky. Připomínám, že ukázky hudby si můžete poslechnout v sekci HUDBA - MP3 UKÁZKY.
Tři prasátka (25. 04. 2012)
Pozor zpívání s dětmi + pohádka Tři prasátka v podání Mariany Chmelařové a Zdeňk a Krále se přesunulo na 12.5. v 15h!
Souboj improvizátorů na Právnickém plese! (10. 03. 2012)
V odkazu celý program plesu, který zajišťuje agentura Globart!

designed by cekit.cz / webmaster: Indeart    

facebook youtube