zdeněk král
klavírista a hudební skladatel   

English    
zdeněk král

facebook youtube

Chci dostávat aktuální informace:

  

   biografie  /  hudba  /  knihy       zdeněk král        kalendář  /  projekty  /  video  /  kontakt      
deník
FACEBOOK /odkaz dole vlevo/
16. 07. 2010
Všechny zajímavé komentáře ze života ZK lze najít na Facebooku! Také se můžete stát fanoušky FB stránek: Romantický klavír Zdeňka Krále, Minach nebo KK Band! Ikonka pro přesměrování na Facebook dole na této stránce.
Odkazy
28. 02. 2010
www.minach.cz www.kkband.cz www.carminaburana2.eu www.pianobox.cz www.komediograf.cz
Spokojení...
21. 09. 2009
Někteří lidé jsou spokojení...
Rodina
06. 09. 2009
Milí přátelé, v pátek, 4.9. se naše rodina rozrostla o 2 nové členy. Nevzali jsme si pejsky z útulku, ale narodila se nám dvojčata. Je nás teď pět, a proto prosím objednávejte ve větším množství CD (výrazné podzimní slevy...) a knihy a choďte více na mé koncerty, ať je všechny uživím. Děkuji za podporu. Budu se snažit psát co nejlepší skladby a na koncertech hrát co nejlépe. :-) Díky a moc vás zdravím. Váš Zdeněk Král.
Facebook
17. 07. 2009
Milí přátelé, pokud se pohybujete na sociální internetové síti Facebook, můžete se se mnou tzv. "spřátelit" - to zn. komunikovat efektivněji a lépe. Taktéž se můžete stát fanouškem seskupení Minach (kde jsou přidány klipy, obrázky i vtipné noticky....:-) cha cha chu. Stejně tak se můžete stát fanoušky Komediografu, KK Bandu, Andrey Buršové (Rei) nebo Pianoboxu. Každopádně asi musíte být na Facebooku zaregistrováni. Není to nic složitého a zdá se, že na rozdíl od takového Badoo, které o sobě říká, že je spolehlivé, ale za vašimi zády vám monitoruje počítač a krade z něho adresy, facebook se zdá relativně bezpečný, i když pouštět k němu své děti bych rozhodně nedoporučoval. Aspoň než jim bude 15....
Michael
26. 06. 2009
Jsem ze skonu Jacksona trochu smutný. Přeci jen jsem ho v pubertě poslouchal a dodnes k němu chovám úctu. K jeho obdivuhodnému muzikanství. Nevnímám jeho aféry, ať už skutečné nebo zinscenované (tomu věřím spíš), ale vnímám velmi jeho hudební talent a profesionalitu. Ač se to někomu může zdát divné, a bude hledat v těchto řádcích ironii, mýlí se - hudbu Michaela Jacksona jsem měl a mám rád.
Multi
22. 06. 2009
Včera jsem potkal ve městě tři Vietnamce, hrající si s káčou, odpoledne 3 Japonce, projíždějící na kole Brno, po poledni v bazénu byly 3 Romky a v páře 3 Rusky. Večer mi přišel mail od kamaráda z Bangladéše, jestli půjdeme na pivo do Trojky s Milanem z Polska. V noci kdesi v dálce řvali 3 brněnští ožralové...Zaradoval jsem se, že se z Brna stává tolerantní multikulturní město.
Souvislosti
03. 06. 2009
Žijeme ve světě a souvislostech, která nám udávají svá měřítka. Nikdo neví, třeba vesmír je jen kulička prachu...
Z webu
19. 05. 2009
Pokud o někom špatně smýšlíš nebo hovoříš,tvé podvědomí se domjívá,že hovoříš sám o sobě,protože neumí rozlišovat mezi já a on...
Předtím...
07. 05. 2009
Předtím jsem nevěděl, že netuším. Teď vím, že netuším.

designed by cekit.cz / webmaster: Indeart    

facebook youtube